04.05.2020

Zapytaliśmy 13 przedsiębiorczych osób, jak wygląda ich praca w tej trudnej sytuacji. Co się zmieniło? Jak sobie z tym radzą? Odpowiadają liderzy Livioon: Małgorzata Kołodyńska, Katarzyna Kaźmierczak, Ewelina Grabowska, Monika Sakowska, Joanna Pęgier-Kisiel, Beata Morawska, Magdalena i Rafał Herra, Jolanta i Krzysztof Kirczuk, Sebastian Kapica, Maja Płóciennik, Krystyna Ryska.

Jak radzisz sobie z aktualną sytuacją na rynku pracy?

Małgorzata Kołodyńska: Z uwagi na to, że jestem w 8. Miesiącu ciąży i przebywam już w domu, oczekując na przyjście na świat mojego synka, nie jest dla mnie absolutnym problemem obecna sytuacja. Jest to nawet wygoda, gdyż nie muszę nigdzie wychodzić, mogę wspierać mój zespół z domu, z łóżka czy odpoczywając na słonecznym tarasie, na którym przeważnie przebywam 🙂

Katarzyna Kaźmierczak: Mój biznes tradycyjny jest na postojowym – salon urody został zamknięty, nie przynosi dochodów, ale są zobowiązania związane z wynajmem lokalu i zatrudnianiem pracowników. W tej chwili zarabiam tylko online dzięki współpracy z Livioon

Ewelina Grabowska: Pracę etatową wykonuję co drugi dzień w budynku urzędu. Pozostałą część czasu wykorzystuję na video-rozmowy poprzez dostępne aplikacje i platformy szkoleniowe. W ten sposób mogę nawiązać nowe relacje oraz dzielić się informacjami, czym dokładnie zajmuję się ja i firma Livioon.

Monika Sakowska: Praca w domu daje dużo większą swobodę niż etat. W obecnej sytuacji to przeniesienie swojego biznesu do świata cyfrowego. Zaistniała sytuacja jest dla mnie nowa, gdyż zmuszona zostałam do zmiany systemu swojej pracy z trybu offline na online, którego cały czas się uczę. Po miesiącu mogę stwierdzić, że jest to zdecydowanie lepsza dla mnie forma pracy, ponieważ ułatwia mi pozyskiwanie nowych osób, ale dostępne są również liczne aplikacje umożliwiające mi komunikowanie się z moim zespołem oraz uczestniczenie w wielu szkoleniach. Oszczędzam przy tym nie tylko czas, ale i pieniądze.

Joanna Pęgier-Kisiel: Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy w związku z koronawirusem, dotknęła wiele osób. Oczywiście mnie również to nie ominęło. Uwielbiam spotkania bezpośrednie z ludźmi. W taki sposób pracowałam do tej pory i przynosiło mi to bardzo dobre rezultaty. I nagle ogłoszono kwarantannę, zamknięto kawiarnie i restauracje, czyli miejsca spotkań z moimi partnerami biznesowymi i klientami. Zalecono nam zostać w domu, unikanie spotkań z innymi. Świat się zatrzymał.

Beata Morawska: W obecnej sytuacji koronowirusa zostałam odcięta od mojego pierwszego źródła dochodu, ponieważ prowadzę własną działalność gospodarczą, poświęconą edukacji dzieci oraz organizacji urodzin. Gdyby nie Livioon, który stał się moją pasją i drugim źródłem dochodu, chyba bym się załamała, ponieważ nie należę do osób siedzących bezczynnie w domu.

Magdalena i Rafał Herra: Obecna sytuacja na rynku pracy bardzo wpłynęła na nasze życie. W dobie kryzysu w branży biznesu stacjonarnego który prowadzimy są duże wahania obrotu wynikające z pandemii, a to z kolei wpływa na spadek naszych zarobków. Sytuacja nie jest łatwa, ale dzięki Livioon cały czas pracujemy i się rozwijamy.

Jolanta i Krzysztof Kirczuk: Prowadzimy agencję ochrony. W chwili obecnej 95% kontrahentów zawiesiło umowy, ponieważ nasza firma zajmuje się ochroną lokali gastronomicznych i klubów nocnych. Staramy się nie zwalniać pracowników i pomóc im również w tym trudnym momencie. Jesteśmy jednak w bardzo trudnej sytuacji, gdyż jest to nasze główne źródło dochodu. Na szczęście działamy również z innym biznesem, który rozwijamy coraz prężniej rekompensując w pewnym stopniu kryzysową sytuację pierwszej naszej działalności. 

Sebastian Kapica: Mino wielu ograniczeń jakie niesie za sobą obecna sytuacja nie poddaję się i szukam nowych rozwiązań które pomagają mi budować swój biznes.Wiele możliwości które kiedyś uważałem są są nie dla mnie – dziś je wykorzystuję i uczę się na nich budować swoją markę. Livioon daje nam tą możliwość aby działać mimo pandemii i mieć zapewnioną stabilną pracę jak również dochód dzięki możliwości pracy praktycznie w 100% online i telefonicznie.

Maja Płóciennik: Na co dzień pracuje w branży sportowej i widzę jak aktualna sytuacja na rynku pracy z dnia na dzień staje się trudniejsza. Przyszłość pracy etatowej już nie jest taka pewna ponieważ przedsiębiorcy likwidują stanowiska pracy oraz zawieszają swoje działalności. 

Krystyna Ryska: Myślę, że bardzo dobrze! Nigdy nie miałam z tym problemów, ponieważ zawsze byłam zwolenniczką dywersyfikacji w moim biznesie. Prowadziłam więc moje Studio, wykładałam na uczelniach i firmach biznesowych oraz tworzyłam struktury marketingowe w biznesach. Od pięciu lat jestem konsultantką w najlepszym, dodatkowym biznesie, który daje mi  dobre pieniądze. Jest  to Livioon!

Jakie działania podejmujesz, aby zmienić ten czas?

Małgorzata Kołodyńska: Jeszcze przed pandemią uczyłam się nowych technik wykorzystywanych w social media i współpracy online, dlatego jest to dla mnie bardzo dobry czas, by je praktykować, uczyć się jeszcze więcej i wykorzystać ogromną moc Internetu.

Katarzyna Kaźmierczak: Praca online jest bezpieczna w tych czasach i daje mi zabezpieczenie finansowe.

Ewelina Grabowska: Na ten czas intensywnie planuję kalendarz na każdy dzień. Organizuję spotkania przy wirtualnej kawie, każdy w swoim domu. Spotykamy się z zespołem oraz nowymi osobami w określonych dniach i o określonych godzinach. W ten sposób możemy wspólnie poszerzać swoją wiedzę oraz grono partnerów. Rozmowa jest tu kluczowa, szczególnie w tym trudnym czasie.

Monika Sakowska: Jak każda kobieta, mama, urozmaicam ten czas nie tylko swoim bliskim, ale i sobie poprzez wspólne gotowanie, spacery oraz biesiadowanie przy ognisku. Natomiast jeżeli chodzi o mnie, to wykorzystuję ten czas na pogłębianie swojej wiedzy na temat pracy w marketingu oraz wykorzystuję fach, jaki zdobyłam wiele lat temu, i obdarowuję swoją rodzinę i znajomych maseczkami.

Joanna Pęgier-Kisiel: Postanowiłam nie czekać, aż wszystko wróci do poprzedniego stanu. Przeniosłam swoją pracę do Internetu. Spotkania odbywają się online. Nie mam w tym dużego doświadczenia, dlatego od razu zaczęłam się szkolić. Znalazłam dobre szkolenia, wartościowe. Chłonę wiedzę i od razu przekładam ją na czyny. Wprowadzam wszystko do mojej pracy. Efekty są już niesamowite.

Beata Morawska: Podczas normalnego rytmu życia sprzed koronawirusa próbowałam godzić dwa biznesy. Momentami było ciężko znaleźć czas dla bliskich i dodatkowy czas na rozwój osobisty, szkolenia, czytanie książek. Teraz jest dobry moment na to, aby spędzić czas z rodziną i wykorzystać go na nadrobienie zaległości.

Magdalena i Rafał Herra: Dzięki współpracy z Firmą Livioon budujemy sobie bezpieczną poduszkę finansową dywersyfikuje sposób swoich wpływów do budżetu rodzinnego. Dzięki Livioon przenieśliśmy swoje działania do internetu co pozwoliło nam nie być uzależnionym od biznesu stacjonarnego i od obecnej sytuacji na rynku pracy. Wszystkie nasze spotkania biznesowe przenieśliśmy do sieci korzystając z takich narzędzi jak zoom, FB czy Messenger zarazem cały czas ucząc się jak budować swój biznes on-line.

Jolanta i Krzysztof Kirczuk: Z zaangażowaniem działamy z Firmą Livioon z sektora Marketingu Sieciowego. Dzięki działaniom on-line możemy powiększać swój zespół i generować coraz to większy dochód pasywny. Dodatkowo utrzymujemy stały kontakt z klientami naszej Agencji Ochrony proponując im współpracę oraz produkty Livioon. 

Sebastian Kapica: Staram się systematycznie szukać nowych rozwiązań i pozyskiwać nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Nie pozostaję obojętny na wskazówki i prośby klientów co skutkuje lepszą sprzedażą i pogłębianiu relacji. Obecna sytuacja wymusiła na mnie rozpoczęcie działań on-line jak również kontakt telefoniczny.Z perspektywy półtora miesiąca nieustannego działania w sieci stwierdzam i radzę osobom z lekko sceptycznym podejściem do takiego działania aby spróbowały ponieważ daje nam to nieograniczony dostęp do szkoleń, grup tematycznych dzięki którym też możemy się rozwijać i przede wszystkim nieograniczoną ilość nowych kontaktów których z pewnością inaczej byśmy nie pozyskali.

Maja Płóciennik: Dlatego właśnie już 2 lata temu podjęłam kroki by zacząć budować swój własny dochód pasywny, który jest stabilnym i stale rosnącym źródłem dochodu niezależnym od sytuacji jaka ma miejsce. Teraz mam swoją strukturę i zarabiam wraz ze swoim zespołem, stale się rozwijając. 

Krystyna Ryska: Ciągle jestem bardzo aktywna i pozytywna! Aktualna sytuacja sprawiła, że muszę pracować zdalnie, on-line z moimi studentami, mailowo lub telefonicznie z klientami i Partnerami Biznesowymi. Ani trochę nie przeszkadza mi to w budowaniu wspaniałych interakcji  z ludźmi i tworzenia struktury. Mam wrażenie, że tego typu kontakty jeszcze bardziej zbliżają  nas do siebie i budują jeszcze większe zaufanie. Zauważyłam  również, że ten trudny okres  spowodował zmianę myślenia w mojej grupie. Większość z nich doszła do wniosku, że Livioon naprawdę daje wspaniałe możliwości nie tylko dodatkowego zarobku, ale bezpieczne i tanie kupowanie bez wychodzenia z domu ( bez ryzyka  bezpośredniego kontaktowania się z innymi).                                                                                                                     Tak więc zamiast siedzieć przed telewizorem i słuchać o tym, co złego dzieje się na świecie i w naszym kraju – postanowiłam jeszcze efektywniej działać w Livioon! Dlatego  codziennie kontaktuję się z  zarówno z Partnerami Biznesowymi, z którymi buduję dalszą strukturę, jak i z klientami kupującymi produkty Livioon.

Co możesz polecić innym osobom w tej sytuacji?

Małgorzata Kołodyńska: Otworzyć się na nowe możliwości. Każda osoba w tym trudnym momencie spędza bardzo dużo czasu w Internecie, nie robiąc nic efektywnego, a który tak naprawdę można by było wykorzystać na rozwój i budowę drugiego dochodu.

Katarzyna Kaźmierczak: Nie tracić czasu na zamartwianie się i oglądanie TV. Pracę online można wykonywać kiedy się chce, gdzie się chce i z kim się chce.

Ewelina Grabowska: Innym osobom w tej sytuacji polecam, aby otworzyły się na dodatkowe źródło dochodu. Polecam, aby wykorzystały Internet i czas, by łączyć się z ludźmi i działać bezpiecznie, bez ograniczeń. Tylko aktywnymi działaniami jesteśmy w stanie osiągnąć dużo i jeszcze więcej. Polecam także, aby korzystały z pomocy innych osób, bo tylko w grupie siła.

Monika Sakowska: Aby zachęcić swoich znajomych do przenoszenia się ze stacjonarnych sklepów do świata online. Dzięki temu nie tylko pozyskamy klienta, ale jeśli wdrożymy go, to zyskamy wyedukowanego partnera biznesowego.

Joanna Pęgier-Kisiel: Nie skupiajcie się na kryzysie światowym, nie jesteśmy w stanie go powstrzymać. Ale możecie go wykorzystać. Na szczęście naszą firmę kryzys ominie. Działamy w takim systemie i mamy takie możliwości, że mimo zastoju na świecie rozwijamy się bardzo szybko. Dlatego warto teraz się zaangażować, jeśli trzeba się przebranżowić. Wykorzystajcie możliwości jakie proponuje Wam Livioon.

Beata Morawska: No cóż, każdy z nas ma inne wartości i priorytety w życiu. Uważam jednak, że w obecnej sytuacji warto poświęcić trochę czasu na uzupełnienie swoich kompetencji i zdobycie nowej wiedzy niezbędnej np. do pracy online. Kiedyś nie chciałam słyszeć nic na temat tego rodzaju biznesu. A teraz bardzo sobie cenię, ponieważ podczas mojej 3,5-letniej działalności zmieniłam się bardzo mentalnie, poznaję mnóstwo fantastycznych osób, rozwijam się w różnych dziedzinach i ciągle mi mało.

Magdalena i Rafał Herra: Osobom, które prowadzą tradycyjny biznes stacjonarny, straciły etat lub nie mogą pracować z powodów Kryzysu powinni spróbować swoich sił podejmując współpracę biznesową z firmą MLM taką jak jest Livioon.
Można sobie zadać pytanie. Dlaczego firma z MLM? Powodów jest wiele. Przede wszystkim giętkość i przejrzystość systemu, możliwości korzystania z dochodu pasywnego co miesiąc przy jednorazowym wykonaniu swojej pracy.

Jolanta i Krzysztof Kirczuk: Po pierwsze myśleć pozytywnie, obiektywnie… Wyciągnąć wnioski z obecnej sytuacji, docenić co się miało, co się ma i iść do przodu. My wykorzystaliśmy ten czas „przestoju” na szerszą edukację oraz mocniejsze działania on-line promując zarabianie z nami i Firmą Livioon. Dodatkowo nowym osobom polecamy przetestować u siebie wszystkie produkty i poznać ich skuteczność oraz wysoką jakość.

Sebastian Kapica: Przede wszystkim nigdy się nie poddawać i zawsze dostosowywać się do danej sytuacji z korzyścią dla siebie ale też biorąc pod uwagę dobro innych. Dodatkowym atutem jest kreatywne podejście, to co wcześniej nie działało teraz może okazać się strzałem w dziesiątkę. Warto też dodać aby mimo wielu trudności i czasem przeciwności  zawsze iść do przodu i systematycznie działać w sposób prawidłowy bo tylko tak jesteśmy w stanie uchronić się przed porażką. W Livioon jest to trochę łatwiejsze ponieważ mamy wokół siebie ludzi z którymi nawzajem się uczymy, wspieramy i motywujemy.

Maja Płóciennik: Nie czekaj aż sytuacja się poprawi tylko podejmij odpowiedzialną decyzję o zabezpieczeniu swojej przyszłości już teraz bo może się okazać za chwilę że praca na etacie stanie się iluzja a Ty zostaniesz bez finansowego wsparcia.

Krystyna Ryska: Nowym osobom rekomenduję naszą firmę z najlepszej strony! Mówię o  doskonałych produktach, sprawdzonych przeze mnie w ciągu pięciu lat, o braku jakiegokolwiek ryzyka w przypadku podjęcia współpracy, o ogromnych korzyściach finansowych w perspektywie. Zachęcam ich do budowania własnego, niezależnego biznesu w Livioon.

Jak się do tego przygotować, jak zacząć?

Małgorzata Kołodyńska: Zmienić myślenie i otworzyć się na zmiany. Przede wszystkim uwierzyć, że jeśli inni mogą i zarabiają, dlaczego nie mogę ja. Znaleźć odpowiednią osobę, która odpowiada nam i odniosła już jakiś sukces. Kogoś, kto jest w stanie nas poprowadzić i pokazać, jak budować ten biznes.

Katarzyna Kaźmierczak: Podejmij biznesową decyzję. Naucz się i naucz innych, jak zarabiać online.

Ewelina Grabowska: Aby zacząć, odezwij się do osoby którą obserwujesz, która cię inspiruje i powiedz, że chcesz dowiedzieć się czym się zajmuje. Zapoznaj się z pełnymi informacjami o firmie i korzyściami. Wykorzystaj pomoc osoby, do której się zwróciłeś, ponieważ ona jest gotowa pomagać innym. Krótko mówiąc – podejmij decyzję.

Monika Sakowska: Przede wszystkim musimy być dobrymi obserwatorami, którzy dostosowują się do sytuacji dzięki analizowaniu danych.

Joanna Pęgier-Kisiel: Znajdź osobę, która wprowadzi Ciebie do firmy. Jeśli już współpracujesz z Livioon, słuchaj swoich liderów, chłoń wiedzę ze szkoleń. Ja ich nie omijam, każdy jest dla mnie ważny. Zaangażuj się na 100%, a wiedzę od razu zamieniaj na czyny. Po prostu duplikuj, naśladuj ludzi, którzy już mają wyniki. Na pewno masz marzenia, zacznij je realizować. My damy Ci niesamowite możliwości.

Beata Morawska: Moim zdaniem nie warto się skupiać na wyzwaniach, a poszukać rozwiązań w czasie pandemii, ponieważ może to być dobry moment na znalezienie wymarzonej pracy po powrocie do normalnego rytmu życia.  Dużo ludzi siedzi obecnie w domu, dlatego polecam zamiast spędzać czas na lenistwie przed TV to posiedzieć w Internecie, ponieważ można znaleźć tam bardzo dużo darmowej wiedzy. Nie warto marnować czasu, bo czas to pieniądz.

Magdalena i Rafał Herra: Najprostszym sposobem jest odezwanie się do osoby, która w tym systemie pracuje i która opowie nam jak to wygląda i jak się tutaj działa. Dodatkowo szkolić się i nabywać wiedzę poprzez czytanie książek o tematyce marketingu sieciowego, brać udział w szkoleniach online i stacjonarnych organizowanych przez liderów. Słuchać ich rad, wskazówek i po prostu działać bo największa nauka płynie z codziennej i systematycznej pracy gdzie utrwala się nabytą wiedzę ze szkoleń.

Jolanta i Krzysztof Kirczuk: Po pierwsze należy poznać produkty, przekonać się, że są rewelacyjne. 

Po drugie, w obecnej sytuacji wspierać polskie firmy. 

Po trzecie zacząć od rodziny, znajomych, znajomych znajomych… dobry produkt sam się obroni, a przejrzysty system zarabiania pieniędzy zachęci wiele osób do dołączenia i współpracy. 

Sebastian Kapica: W przygotowaniu z pewnością pomogą managerowie i liderzy i to jest chyba wystarczająca odpowiedź biorąc pod uwagę, że u nas priorytetem jest wsparcie i chęć pomocy osobom które oczywiście „chcą działać”.

A jak zacząć? Wystarczy podjąć decyzję w jaki sposób chcemy wejść do współpracy mam tu na myśli wybór pakietu startowego i systematycznie czerpać wiedzę na temat tej pracy jak również i przede wszystkim systematycznie działać.

Maja Płóciennik: Rozpocząć może każdy bez względu na wiek, płeć. Wystarczy podjąć decyzję i zadzwonić lub napisać do osoby która poleciła Ci firmę. Ona pokieruje Cię i wesprze na każdym etapie budowania Twojej kariery w Livioon. 

Krystyna Ryska: Aby zachęcić nowe osoby do współpracy mów zawsze o korzyściach dla nich, czyli o prostym zamawianiu ( bez wychodzenia z domu), o doskonałych produktach, o marży, o rabatach, o awansach, strukturze, o ogromnych możliwościach finansowych, drugim dodatkowym dochodzie dla rodziny  i siebie. Ja tak zawsze robię i dodaję, że jest to mój najprzyjemniejszy biznes, bez najmniejszego ryzyka i kapitału własnego. Chcesz mieć dobre efekty, to rób to tak, jak robią nasi liderzy! Nic nowego i lepszego nie wymyślisz! Bo to oni –  liderzy już „ otworzyli nam drzwi „ i nauczyli nas na szkoleniach jak budować biznes, jak tworzyć listę potencjalnych konsultantów, jak zarabiać sprzedając towar lub budując strukturę.

Jakich efektów można się spodziewać? I po jakim czasie?

Małgorzata Kołodyńska: Przy 200% zaangażowaniu już w pierwszym miesiącu można wypracować dochód na poziomie 1.500-2000 zł. Jeśli masz apetyt na 500 zł, ale nie masz doświadczenia, również możesz to osiągnąć. Jeśli zaangażujesz się, nawet nie rezygnując ze swoich dotychczasowych obowiązków czy pracy, już po roku możesz wypracować stabilne drugie wynagrodzenie. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i chęci.

Katarzyna Kaźmierczak: Dochody są nieograniczone. Zarobek zależy od zaangażowania.

Ewelina Grabowska: Efekty działań będą widoczne w zależności o zaangażowania. Swój pierwszy duży sukces, czyli zrealizowanie programu lojalnościowego na Samochód Marzeń, wypracowałam po roku aktywnego działania, dodatkowego obok pracy etatowej. W czerwcu 2019 odebrałam Mercedesa CLA 180 Coupe, za co jestem ogromnie wdzięczna. Dodatkową korzyścią jest pensja, w moim przypadku nawet dwie pensje, ponieważ pracujemy wspólnie z mężem.

Mamy szereg dodatkowych konkursów i promocji. Warto się zaangażować już dziś.

Monika Sakowska: Przede wszystkim należy uzbroić się w cierpliwość i odpowiednio zaangażować, aby praca w Livioon całkowicie zastąpiła pracę na etacie. W zasadzie wystarczy poświęcić godzinę dziennie, aby widzieć pierwsze efekty, ale im więcej czasu poświęcimy, tym będą one lepsze. Najgorsze, co można w tym przypadku zrobić, to odpuścić przez mało zadowalające efekty. Jak w wielu przypadkach, tak i do pracy w MLM trzeba się po prostu przyłożyć, efekty nie przyjdą od razu, ale co mogę doradzić: warto na nie poczekać.

Joanna Pęgier-Kisiel: Efekty zależą od Twojego zaangażowania, możesz je zobaczyć już w pierwszym tygodniu pracy. Mamy w firmie osoby, które duże osiągnięcia zdobywały już w pierwszym miesiącu pracy. Wszystko zależy od Ciebie i od tego , jak bardzo chcesz.

Beata Morawska: Wszystko zależy od naszego zaangażowania i determinacji  w działaniu. Przede wszystkim należy podjąć decyzję o tym, że chce się coś zmienić w swoim życiu i wystartować. Następnie warto wyznaczyć sobie cel, który będzie naszym drogowskazem. Bez tego ciężko jest ruszyć. 

Każdy z nas jest inny, więc wszystko zależy od tego jaką drogę sobie wybierzemy, od tego czy chcemy podążać ścieżką rozwoju osobistego, czy dreptać drobnymi kroczkami, chcąc być perfekcyjnym.  Lepsza jest pierwsza wersja niż żadna. Z doświadczenia i obserwacji koleżanek i kolegów wiem, że biznes online można zrobić już nawet w 3 miesiące i cieszyć się fantastycznym dochodem pasywnym.

Magdalena i Rafał Herra: Efekty trzeba podzielić na dwa rodzaje duchowy i materialny. Efekty duchowe to przede wszystkim szeroko pojęty rozwój osobisty, zmiana sposobu myślenia na pozytywny oraz przełamywanie swoich obiekcji i barier jakie mamy w głowie. Natomiast jeśli chodzi o efekty materialne to ciągle rosnący dochód do kwot jakie ciężko uzyskać będąc na etacie nawet na wyższych stanowiskach. Przekłada to się też na podniesienie poziomu życia i spełnianie swoich marzeń. Czas w jakim możemy to uzyskać jest zależny tylko i wyłącznie od naszego zaangażowania w pracę. Co do czasu trzeba sobie też ustalić na jaki poziom zarobków chcemy wejść i jak szybko chcemy to zrealizować. Pierwsze efekty przychodzą już po kilku dniach.

Jolanta i Krzysztof Kirczuk: Wszystko zależy od naszego zaangażowania i poświęconego czasu. Nic nie spada z nieba… Po przetestowaniu produktów i zapoznaniu się z firmą należy jak najszybciej rozpocząć budowanie swojego zespołu. Efekty, jak i finanse będą zależały od zainwestowanego czasu i konsekwencji. Dlatego też określanie tego w czasie wynikać będzie z naszego działania. My dzięki przyjaciołom z Firmy Livioon działamy z podwójną mocą.

Sebastian Kapica: Efekty zależą w głównej mierze od naszego zaangażowania i systematycznego działania, jeżeli te dwie rzeczy współgrają ze sobą można spodziewać się wielu spektakularnych sukcesów i wymarzonych pieniędzy, ale pamiętajmy, że trzeba się zaangażować na 100%. 

Maja Płóciennik: Pierwsze efekty widać już w momencie kiedy stajesz się pierwszym klientem. Kolejne zobaczysz polecając produkt i budując swój zespół ludzi. Tak na prawdę Twój dochód pasywny budowany jest już w momencie podjęcia decyzji o dołączeniu do Livioon i będzie stale rosną. 

Krystyna Ryska: No cóż, to zależy ile czasu poświęcisz na te działania. Niewątpliwie, im więcej czasu, dobrej energii i entuzjazmu wykrzesisz  z siebie,  im dotrzesz z propozycją współpracy do szerszej grupy osób- tym bardziej spektakularne wyniki osiągniesz. Jeśli Twoim celem jest zdobycie dodatkowych, dobrych  pieniędzy – to tempo będzie szybkie. Nawet w pierwszych tygodniach możesz mieć  satysfakcjonujący przychód ( a to dopiero początek!).

Dlaczego właśnie Livioon…?

Małgorzata Kołodyńska: Dlatego, że Livioon to nie tylko dochód pasywny, ale również, przede wszystkim, praca nad sobą, rozwój mentalny i cudowni ludzie, którymi się otaczamy. Ludzie, którzy mają marzenia i realizują je. Ludzie, którzy wierzą, że nie są „skazani” na życie od pierwszego do pierwszego. Ludzie, którzy mają ambicje i pokonują swoje słabości.

Katarzyna Kaźmierczak: Polskie, naturalne produkty w przystępnych cenach, które potrzebne są w każdym domu. Wsparcie liderów i darmowe szkolenia.

Ewelina Grabowska: Livioon to jasne i proste zasady działania. Z Livioon zaplanowałam przyszłość moją i mojej rodziny, ponieważ to wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi ludźmi. Jest to biznes oparty na relacjach i wsparciu.

Polecam zmienić nawyki zakupowe, bo w ten sposób uruchamia się świadome działanie. Podejmij decyzję, aby bliżej przyjrzeć się tej formie zarabiania i pozwól sobie na lepsze życie.

Monika Sakowska: Mam możliwość rozwoju, poszerzania swojej wiedzy, a co za tym idzie – zwiększania swoich zarobków. Po 3 latach współpracy z firmą mogę stwierdzić, że mam już wypracowany stały dochód pasywny na 3 kontach, który daje stabilność oraz korzystanie z programów lojalnościowych, które ma w swojej ofercie Livioon.

Joanna Pęgier-Kisiel: Dlaczego Livioon? Świetny plan kariery, rewelacyjne produkty, niesamowite możliwości, jakie stoją przede mną, współpracując z firmą. I ludzie. Naszą Livioonową społeczność tworzą fantastyczni ludzie, różne osobowości, z różnych miejscowości i z różnym wykształceniem. Każdy jest tu ważny i na każdego można tu liczyć. Wspieramy się nawzajem i pomagamy sobie.

Beata Morawska: Całe życie szukałam swojej ścieżki, którą powinnam podążać. Będąc nieświadomą osobą, słuchającą opinii innych, straciłabym możliwość rozwoju i stworzenie rosnącego dochodu pasywnego. Tu poznałam mnóstwo cudownych ludzi, którzy pomagali mi  stawiać pierwsze kroki,  wierzyli bardziej we mnie niż ja sama i dzięki nim to się zmieniło.

Livioon stał się moją pasją, dlatego nie czuje, że pracuję. Wiem, że dzięki pracy w Livioon mogę realizować swoje marzenia i pomagać innym stawać się lepszą wersją siebie z wczoraj. Dlatego wszystkich zachęcam do tego rodzaju biznesu.

Magdalena i Rafał Herra: Livioon warto wybrać z wielu powodów z których najważniejsze według mnie to: najlepszy plan rozliczeniowy, osoby głównych liderów firmy, ludzie, którzy tworzą firmę atmosferę rodziny i wspierają Ciebie w Twoich działaniach, dodatkowe konkursy, które pomagają nam w budowaniu naszego biznesu, gotowe narzędzia do działania, które dostajemy od firmyJolanta i Krzysztof Kirczuk: Bo Livioon to bardzo dobra perspektywa rozwoju, wsparcie zespołu, rewelacyjne produkty i ich wysoka jakość.

Sebastian Kapica: Przede wszystkim ze względu na ludzi, ich podejście, wsparcie, wiedzę i pomoc w rozwoju i w dążeniu do celu.Ważne są też produkty, ich cena i jakość a tutaj stosunek jakości do ceny jest fenomenalny. Nie można też pominąć planu marketingowego dzięki któremu możemy zbudować swoją niezależność finansową, a w Livioon mamy jeden z najlepszych Planów Marketingowych jakie są dostępne w branży Marketingu Sieciowego.

Maja Płóciennik: Livioon daje mi i mojej grupie wolność finansową gwarantując tym samym doskonałą jakość naturalnych produktów i niesamowite korzyści. Plan rozliczeniowy firmy daje możliwość szybkiego rozwoju i kariery dzięki czemu wiem że to tylko kwestia czasu na to by każdy z nas zarabiał taką ilość pieniędzy jaką potrzebuje dla siebie i swojej rodziny.

Krystyna Ryska: Bo jest Polską Firmą, wiarygodną dla mnie. Firmą, która ma genialne naturalne produkty, które wykorzystuję w moim Studiu Stylizacji i Wizażu oraz dla potrzeb własnych i mojej rodziny. Bo jest firmą stale rozwijającą się i dającą nam Partnerom Biznesowym ogromne możliwości finansowe. Firmą, która docenia i wynagradza obficie za nasze osiągnięcia. Jest rzetelna  i nowoczesna.

Weź przykład z naszych Liderów i wykorzystaj szansę, by dokonać pozytywnej zmiany w swoim życiu. Jeśli poszukujesz możliwości finansowych, chcesz efektywnie wykorzystać odkryty na nowo wolny czas albo odkryć nową ścieżkę zawodową, Livioon jest dla Ciebie świetnym wyborem.

Może to właśnie dziś jest pierwszy dzień Twojego nowego życia?

Δείτε την προσφορά μας

Κατεβάστε

Το κατάστημα είναι ανοιχτό

24 ώρες

Δωρεάν αποστολή

πάνω από 60€

Εξυπηρέτηση πελατών

Δευ. - Παρ. 09.00 - 17.00