16.03.2020

Czy Livioon ma szansę na podbicie świata… mody sportowej? Być może, bo koszulki dla fundacji Hit The Ball, które powstały we współpracy z nami, już teraz robią furorę!

Jako partner fundacji wspieramy jej działania i patronujemy jej projektom sportowym. Hit The Ball to grupa ludzi zakręconych na punkcie tenisa stołowego, wspólnie tworzących otwartą przestrzeń do rozwijania sportowej pasji. Ich koszulki, na których dumnie widnieje logo Livioon, stały się rozpoznawalne w środowisku i wielu zawodników już w nich trenuje!

Dla nas to podwójna radość: po pierwsze możemy przyczynić się do promocji aktywności fizycznej i bardzo ciekawego sportu, a po drugie – marka Livioon dociera dzięki temu do zupełnie nowych odbiorców. Takie partnerstwo jest na wagę złota… a może nawet złotego medalu?

Mamy jeszcze jeden powód do zadowolenia. Trener i koordynator projektów fundacji Hit The Ball, Łukasz Jamorski, to nasz Partner Biznesowy. Właśnie on jako najmłodszy lider w historii naszej firmy odebrał samochód, choć… nie miał wówczas nawet prawa jazdy! O sukcesie Łukasza więcej przeczytasz tutaj. My tymczasem mamy nadzieję, że wspólnie z Hit The Ball rozpalimy jeszcze niejeden płomień sportowej pasji.

Δείτε την προσφορά μας

Κατεβάστε

Το κατάστημα είναι ανοιχτό

24 ώρες

Δωρεάν αποστολή

πάνω από 60€

Εξυπηρέτηση πελατών

Δευ. - Παρ. 09.00 - 17.00